Finansowanie 0%

Finansowanie 0%

Jako firma jesteśmy otwartymi i maksymalnie zaangażowanymi we współpracę z naszymi Klientami. Oferujemy możliwość skorzystania z finansowania fabrycznego 0%, dzięki współpracy z Santander Bank Polski.

Warunkiem udzielenia finansowania jest analiza zdolności kredytowej kontrahenta, poprzez bank. Wskazanie i przygotowanie odpowiednich dokumentów jest po naszej stronie.

Okres finansowania to 12 miesięcy:

 • płatność ratalna: miesięcznie lub kwartalnie
 • aby udzielić Panu pożyczki, wymagany jest wkład własny: minimum 20% kwoty brutto
 • klient nie ponosi odsetek - to my się nimi zajmujemy
 • ostatecznie dodatkowymi, ale niewielkimi kosztami jest: prowizja 1% od udzielonej kwoty dla banku Santander Leasing oraz ok. 0,8% na ubezpieczenie finansowania

Finansowanie 3%

Okres finansowania to 24 miesięcy:

 • płatność ratalna: miesięcznie lub kwartalnie
 • aby udzielić Panu pożyczki, wymagany jest wkład własny: minimum 20% kwoty brutto
 • klient nie ponosi odsetek - to my się nimi zajmujemy
 • ostatecznie dodatkowymi, ale niewielkimi kosztami jest: prowizja 2% od udzielonej kwoty dla banku Santander Leasing oraz ok. 0,8% na ubezpieczenie finansowania

Finansowanie 5%

Okres finansowania to 36 miesięcy:

 • płatność ratalna: miesięcznie lub kwartalnie
 • aby udzielić Panu pożyczki, wymagany jest wkład własny: minimum 20% kwoty brutto
 • klient nie ponosi odsetek - to my się nimi zajmujemy
 • ostatecznie dodatkowymi, ale niewielkimi kosztami jest: prowizja 3% od udzielonej kwoty dla banku Santander Leasing oraz ok. 0,8% na ubezpieczenie finansowania

Czemu warto?

Finansowanie fabryczne od BOGUSLAV to szansa na zakup nowej maszyny rolniczej już dziś. Dzięki naszej ofercie finansowania nie musisz się martwić o wzrost cen i inne czynniki. Już dziś możesz zacząć korzystać z nowego sprzętu, a pierwsza ratę zapłać dopiero za pół roku. Ponadto, cena maszyny i jej ostateczny koszt będą znacznie niższe niż przy wyborze tradycyjnego kredytu, a dodatkowym sprzyjającym atutem będzie brak odsetek.

Oferta obejmuje

OPRYSKIWACZE

Naszą specjalnością są opryskiwacze rolnicze zaprojektowane w różnych modelach. "ODYSSEY" w solidnej wersji standardowej? A może profesjonalny "ATLANT" z bogatym wyposażeniem? To tylko wybrane modele naszych opryskiwaczy. Dobierając do maszyny różnorodne dodatkowe opcje, z pewnością skonfigurujemy opryskiwacz spełniający Państwa oczekiwania. Śledź nasze promocyjne oferty specjalne, aby być na bieżąco z dostępnymi od ręki opryskiwaczami. Nie oczekuj na dostawę - korzystaj z maszyny od zaraz!
Zobacz maszyny

PRZYCZEPY ROLNICZE

Wdrażając w naszą ofertę przyczepy rolnicze producenta PALAZ, priorytetem było zapewnienie niezawodnego sprzętu, a zarazem spełnienie wymagań każdego Użytkownika. Kierowaliśmy się wysoką jakością wykonania, wytrwałością konstrukcji i nieprzeciętnym stylem - teraz już wiemy, że wybraliśmy prawidłowo, ponieważ Klienci są zadowoleni! Śledź nasze promocyjne oferty specjalne i bądź na bieżąco z dostępnymi od ręki przyczepami. Nie oczekuj na dostawę - korzystaj z maszyny od zaraz!
Zobacz maszyny

HEDERY

Jako doświadczeni dostawcy sprzętu rolniczego, od razu zaufaliśmy producentowi AKTURK MAKINA! Dlaczego? Innowacyjne podejście producenta do branży agrotechnicznej przeobraziło się w niezwykle wydajne hedery do zbioru zbóż. Biorąc pod uwagę agrokulturę, uprawianą przez naszych Klientów - wybraliśmy hedery do zbioru kukurydzy oraz słonecznika.
Wprowadź do swojego gospodarstwa ekonomiczną maszynę i ciesz się efektywnymi zbiorami.
Śledź nasze promocyjne oferty specjalne i bądź na bieżąco z dostępnymi od ręki przystawkami. Nie oczekuj na dostawę- korzystaj z maszyny od zaraz!
Zobacz maszyny

BRONY

Z myślą o Klientach nawiązaliśmy współpracę z doświadczonym Producentem TechAlliance. Uprawa trudnej ziemi i obróbka przeróżnej materii bez utrudnień? Zoptymalizuj pracę, i spodziewaj się zadowalających efektów jak nigdy dotąd. Wysoce wydajna i wielofunkcyjna brona do uprawy gleb ułatwi pracę każdemu Gospodarzowi. W rezultacie tak przygotowana gleba z pewnością zapewni satysfakcjonujące plony. Śledź nasze promocyjne oferty specjalne i bądź na bieżąco z dostępnymi od ręki bronami. Nie oczekuj na dostawę- korzystaj z maszyny od zaraz!
Zobacz maszyny

Poprzez kontakt z Klientem jesteśmy w stanie najlepiej omówić ofertę!

Skontaktuj się z nami
Jesteśmy producentem i importerem, zatem zajmujemy się głównie sprzedażą precyzyjnych maszyn rolniczych.

Wyróżniające w firmie BOGUSLAV jest niezawodnośc, wytrzymałość, a przy tym dobra cena. Serwis zapewnia szybką reakcję, magazyn jest wyposażony w części od najlepszych dostawców z długoletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do rynku oraz zdrowej konkurencji.
Kontakty

Adres prawny: ul. Stanisława Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów

Adres parku maszyn: ul. Zaczernie 953, 36-062 Rzeszów

Telefon: (+48) 888 441 114

E-mail: info@boguslav.com.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 8:00 - 16:00

Polityka prywatności