O nas

NAZYWAMY SIĘ BOGUSLAV Group Agro

Nasza firma jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się w branży. Zaczynając od produkcji opryskiwaczy, nawiązaliśmy kontakty z wieloma producentami maszyn rolniczych. W chwili obecnej w naszej ofercie znajduje się ponad 20 różnego rodzaju maszyn, różnych marek, w tym:

  • Boguslav
  • Akturk Makina
  • Palaz
  • TechAlliance
    i inne...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Nasze dziedzictwo

Jako część BOGUSLAV Group Agro od wielu lat produkujemy specjalistyczne maszyny rolnicze i jesteśmy jedną z wiodących i dynamicznie rozwijających się firm w branży.

Nasze korzenie są ukraińskie, a mianowicie wiodący producent opryskiwaczy, który zaczynał pod marką "Boguslav Maszyny Rolnicze" (obecnie BOGUSLAV). Historia zaczęła się w 1993 roku w mieście o tej samej nazwie - Bohuslav, obwód kijowski. 

Nasz zakład produkcyjny

Całkowita powierzchnia naszego zakładu wynosi 5,8 ha. Trzy warsztaty produkcyjne są w pełni wyposażone do produkcji maszyn rolniczych, a co roku wprowadzamy nowe technologie obróbki metali. W rezultacie zapewniamy naszym Klientom, jak najszybszy dostęp do innowacyjnej technologii naszych maszyn.

Laserowa obróbka metali

Zakład wyposażony jest w najnowsze urządzenia wiodących producentów - od automatycznych linii produkcyjnych, wykorzystujących sztuczną inteligencję (robotyczne ramię) po laserową obróbkę metali (z wykorzystaniem Bystronic BySprint PRO) oraz cięcie metali.

Dedykowany zespół

Nasz personel to setki wysoko wykwalifikowanych inżynierów z dostępem do najbardziej zaawansowanego oprogramowania. Jako jedni z pierwszych na Ukrainie i w Europie wprowadziliśmy modelowanie 3D za pomocą tego oprogramowania. Pozwala nam obliczyć wydajność produkcji za pomocą modelowania metodą elementów skończonych.

Testowanie nowych maszyn

Nie zaniedbujemy również klasycznych testów modeli przedprodukcyjnych, zawsze starając się zrozumieć zużycie i niezawodność w ekstremalnych warunkach. Chcemy, aby Klient końcowy miał maszynę, którą może pracować i wykonywać swoją pracę w sposób ciągły. To jest naszym priorytetem.

Ponad 30 lat doświadczenia

Prawie 30-letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych, nowe technologie, nowoczesne podejście do produkcji, a przede wszystkim niezawodność naszych maszyn zdobyły serca zdobytych Klientów nie tylko z Ukrainy, ale także z innych krajów Unii Europejskiej, a nawet Azji.
Ty też powinieneś się przekonać!

Poprzez kontakt z Klientem jesteśmy w stanie najlepiej omówić ofertę!

Skontaktuj się z nami
Jesteśmy producentem i importerem, zatem zajmujemy się głównie sprzedażą precyzyjnych maszyn rolniczych.

Wyróżniające w firmie BOGUSLAV jest niezawodnośc, wytrzymałość, a przy tym dobra cena. Serwis zapewnia szybką reakcję, magazyn jest wyposażony w części od najlepszych dostawców z długoletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do rynku oraz zdrowej konkurencji.
Kontakty

Adres prawny: ul. Stanisława Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów

Adres parku maszyn: ul. Zaczernie 953, 36-062 Rzeszów

Telefon: (+48) 888 441 114

E-mail: info@boguslav.com.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 8:00 - 16:00

Polityka prywatności