Opryskiwacz SAMOJEZDNy

Ibis 3000 24

Ibis 3000 to jednostka samobieżna odpowiednia do ochrony upraw przemysłowych. Na życzenie maszynę można wyposażyć w napęd na wszystkie koła. Ma duży prześwit (1800 mm) i belkę z bardzo szerokim uchwytem (24 m).
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej, [m]
24
Objętość głównego zbiornika, [l]
3,15
Moc [km]
145
Prędkość [km/h]
max 36
Robocza wysokość belki polowej, [m]
0,8 - 2,7
Rozmiar opon
11,2R42
Prześwit [mm]
1800
Kroki regulowanego rozstawu [mm]
2250–2500–2700–2800–3000
Masa jednostkowa [t]
6,1
Długość [mm]
6800
Promień skrętu [m]
5,2
Dodatkowe opcje:
Nawigator GPS, producent / model „RAVEN” / „Cruizer II”
Mechaniczny autopilot firmy „Raven” (model „SmartSteer”)

opryskiwacz samojezdny

Ibis 3000 24

Szybki i zwrotny opryskiwacz, który ma również imponujący prześwit (1,8 m) i kilka opcji szerokości, co czyni go odpowiednim do przetwarzania upraw przemysłowych (kukurydza, rzepak i inne).

Każdy element podwozia urządzenia jest wybierany w taki sposób, aby zapewnić niezawodność i trwałość jego działania, a także wysoką wydajność w wykonywaniu zadań powierzonych opryskiwaczowi.

Przekładnia hydrauliczna urządzenia ma napęd na tylne koła i umożliwia płynną zmianę prędkości ruchu. Opcjonalnie jednostka może być wyposażona w przekładnię z napędem na cztery koła. Producentami wysoce niezawodnych elementów przekładni są międzynarodowa grupa Poclain Hydraulics i niemiecka firma Sauer.

Każde zawieszenie opryskiwacza - zarówno przednie, jak i tylne - jest hydropneumatyczne i niezależne. Dzięki temu urządzenie jest w stanie przetwarzać plony z prędkością do 20 km / h. Przy tej prędkości niezawodność i stabilność amortyzatorów jest szczególnie ważna. W tym celu są one wyposażone w potężne akumulatory energii azotu.

Układem napędowym opryskiwacza jest silnik wysokoprężny Perkins. Jego moc wynosi 145 KM Charakteryzuje się również wysokim poziomem niezawodności. Silnik spełnia wymagania normy środowiskowej EURO3 dotyczącej zawartości szkodliwych substancji w spalinach.

Dla operatora urządzenia zapewniona jest kabina o wysokim poziomie komfortu. Jest ona wyposażona w wygodne siedzenie z pneumatyczną regulacją, klimatyzacją oraz filtrem węglowym. Z fotela operatora otwiera się doskonały widok panoramiczny. Komputer sterujący „Bravo 180” ułatwia sterowanie procesem przetwarzania upraw i śledzenie jego parametrów na monitorze zainstalowanym w kabinie.

Zbiornik rezerwowy płynu roboczego opryskiwacza o pojemności 3150 litrów jest wykonany z włókna szklanego, a 24-metrową belkę hydrauliczną jest wykonany z części metalowych, które zostały poddane obróbce antykorozyjnej podczas produkcji (piaskowanie z kolejną powłoką proszkową).

Stabilność położenia belki podczas opryskiwania zapewnia mechanizm wahadłowy. Wysokość jego położenia w zakresie od 0,8 m do 2,7 m można zmienić za pomocą dwóch siłowników hydraulicznych i zawieszenia z równoległobokiem. Jeśli zderzenie z przeszkodą prowadzi do odchylenia belki do 45 ° w płaszczyźnie poziomej, specjalny mechanizm przywróci go do poprzedniego położenia po przejściu przeszkody.

Na życzenie klienta urządzenie można dodatkowo wyposażyć w nawigator GPS firmy Raven (model Cruizer II), a także mechaniczny autopilot tego samego producenta (model SmartSteer).
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram