Opryskiwacz SAMOJEZDNy

MAF 4200

Opryskiwacz samojezdny MAF 4200 może osiągać prędkości do 38 km / h, wyposażony jest w zbiornik o pojemności 4600 litrów i mieszalnik o pojemności 60 litrów. Dzięki specjalnej hydraulice zapewniono zmienny rozstaw kół (od 2250 mm do 2950 mm). moc 238 KM dostarczana jest przez wysokoprężną elektrownię.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
28 / 32 / 36
Objętość głównego zbiornika, [l]
4600
Wydajność pompy [m3/h]
22,8
Rozmiar opon
320 / 90R54
Prześwit [mm]
1700
Zakres regulacji szerokości toru [mm]
2250 - 2950
Masa jednostkowa [t]
10,2
Silnik producent / moc
Perkins / 238km
Długość [mm]
9100
Promień skrętu [m]
5,9
Dodatkowe opcje:
Nawigator GPS, producent / model „RAVEN” / „Cruizer II”
Zestaw markera piankowego do autopilota samozasilającego, producent / model „RAVEN” „SmartSteer 
Szerokokątny wał przegubowy, producent / model „Weasler” / AW21-80
Mikser, l - 28 (+ urządzenie do płukania zbiornika)

opryskiwacz samojezdny

MAF 4200

Niezależność zawieszeń hydro pneumatycznych na każdym z przednich i tylnych kół umożliwia jazdę z prędkością do 38 km / h. Amortyzatory są stabilne dzięki wydajnym akumulatorom azotowym.

Prześwit (1,7 m) wraz z możliwością regulacji szerokosci toru umożliwiają wykorzystanie urządzenia do przetwarzania plonów do celów przemysłowych (słonecznik, rzepak).

Przekładnia hydrauliczna, której wysokiej jakości elementy są produkowane przez znane firmy (Sauer, Poclain), umożliwia płynną zmianę prędkości.

Zbiornik płynu roboczego z włókna szklanego ma objętość 4600 litrów.

Niezawodna elektrownia wysokoprężna produkcji Perkins wytwarza 238 KM.

Przestronna kabina marki Claas, a także filtr węglowy, pneumatyczne siedzenie, zainstalowana klimatyzacja, zapewniają operatorowi wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Kabina jest umieszczona na opryskiwaczu w taki sposób, aby zapewnić najlepszą widoczność i łatwość sterowania wszystkimi procesami roboczymi.

Aby zmienić szerokość toru w zakresie 2250 - 2950 mm, istnieje specjalna hydraulika. W ten sposób poszerza się możliwości wykorzystania urządzenia do różnych rodzajów upraw.

Układ kierowniczy obsługuje 3 tryby pracy: krab (poruszanie się po pochyłych powierzchniach), dwukołowy (dla dróg), czterokołowy (podczas skrętu). Skrzynia biegów ma 4 stopnie. Jednostka jest również wyposażona w automatyczny hamulec postojowy.

Aby przenieść i obsługiwać opryskiwacz w ciemności, zapewniono specjalne oświetlenie.

Aby bezpośrednio przygotować roztwór macierzysty i przepłukać puszki, urządzenie jest wyposażone w mikser, którego objętość wynosi 60 litrów.

Wolumetryczna konstrukcja belki hydraulicznej jest wyposażona w mechanizm podnoszący o konstrukcji równoległobokowej i baterie azotowe. Dysze są w pełni chronione.

Komputer pokładowy Bravo 400S zapewnia operatorowi możliwość sterowania procesem pracy bezpośrednio z kabiny (w nim zamontowany jest wyświetlacz). Ponadto komputer w trybie automatycznym utrzymuje ustawioną dawkę nawozu, niezależnie od prędkości ruchu opryskiwacza.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram