Opryskiwacz zaczepiany

Kronos 2500 21

W tym modelu opryskiwacza zaczepianego Kronos belka hydrauliczna ma długość 21 m. Zbiornik nawozu jest wyposażony w dysze wtryskowe z ceramicznymi końcówkami, a system natryskowy ma rozpylacze szczelinowe i wtryskowe.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
21
Robocza wysokość belki polowej [m]
0,6 - 1,85
Objętość głównego zbiornika, [l]
2500
Wydajność pompy Annovi Reverberi [m3/h]
9,6
Rozmiar opon
9,5 R42
Prześwit [mm]
1,4 - 2,1
Masa jednostkowa [t]
1,91
Wał odbioru mocy, producent / model
Weasler / AB1, L - 1010mm
Dysze, liczba opryskiwaczy
3 (wtrysk)
Komputer pokładowy/model
ARAG / Bravo 180
Dodatkowe opcje:
Nawigator GPS, producent / model „RAVEN” / „Cruizer II”
Zestaw markera piankowego do autopilota samozasilającego, producent / model „RAVEN” „SmartSteer 
Szerokokątny wał przegubowy, producent / model „Weasler” / AW21-80
Rozwadniacz boczny, l - 28 (+ urządzenie do płukania zbiornika)

opryskiwacz zaczepiany

KRONOS 2500-21

Jest to opryskiwacz zaczepiany o bardzo szerokich możliwościach, które zapewnia niezawodna konstrukcja i zastosowanie wysokiej jakości sprzętu zarówno w systemie opryskiwania, jak i podwoziu. Ponadto ma wiele funkcji, które ułatwiają pracę operatora.

Na przykład operator opryskiwacza może bezpośrednio podczas jazdy, bez wychodzenia z kabiny, zmieniać wysokość  hydraulicznej belki polowej od podłoża w zakresie od 0,6 m do 1,8 m. Ponadto istnieje możliwość bezstopniowej zmiany szerokości toru urządzenia w zakresie od 1,4 m do 2,1 m.

Aby zapewnić wysoki poziom niezawodności i trwałości, przy produkcji opryskiwacza stosowane są komponenty wiodących światowych producentów, a także najlepsze materiały i technologie.

Mieszalniki wtryskowe, których celem jest utrzymanie stężenia płynu roboczego w zbiorniku polietylenowym urządzenia na stałym poziomie, są wyposażone w ceramiczne końcówki.

System natryskowy jest wyposażony w specjalne dysze do 3 rozpylaczy wtryskowych niemieckiej firmy Lechler.

Technologie piaskowania i powlekania proszkowego polimeru są kluczem do odporności antykorozyjnej części metalowych, z których wykonana jest hydrauliczna belka i rama.

Aby wytłumić oscylacje belki i zapewnić stabilność jej położenia podczas pracy, zapewniono mechanizm wahadłowy i specjalny system składający się z kilku elementów hydraulicznych i mechanicznych.

Nawet uderzenie opryskiwacza w przeszkodę nie spowoduje żadnych specjalnych problemów, pod warunkiem, że ugięcie belki nie przekroczy 45 stopni w poziomie i 15 stopni w pionie - mechanizm bezpieczeństwa przywróci belkę do pozycji roboczej.

Długość wolumetrycznej konstrukcji hydraulicznej belki wynosi 21 metrów. Z tego powodu opryskiwacz może przetwarzać znaczny obszar przez pewien czas. Ponadto obszar przetwarzania może stać się jeszcze większy, wykonując przetwarzanie z większą prędkością. Ta możliwość jest zapewniona jednostce przez koła o średnicy R42 i znacznym prześwicie 650 mm.

Kluczowym elementem w sterowaniu opryskiwaczem jest komputer włoskiej firmy ARAG (model "Bravo 180 "). Umożliwia on operatorowi kontrolowanie prędkości przetwarzania, wielkości leczonego obszaru, poziomu płynu roboczego w zbiorniku, czasu trwania leczenia, ilości zastosowanego płynu i innych ważnych parametrów.

Wśród wyposażenia zainstalowanego opcjonalnie warto zwrócić uwagę na nawigator GPS modelu Cruizer II i autopilota SmartSteer amerykańskiego producenta Raven.

Ich zastosowanie sprawia, że sterowanie opryskiwaczem jest proste i wygodne.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram