Opryskiwacz zaczepiany

Kronos 3000 18

Ta zaczepiana jednostka jest w stanie pracować na dużym obszarze przy minimalnej ilości tankowania płynu roboczego. Zestaw wyposażenia do systemu natryskowego obejmuje włoską pompę i niemieckie rozpylacze.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
18
Robocza wysokość belki polowej [m]
0,6-1,85
Objętość głównego zbiornika, [l]
3000
Wydajność pompy Annovi Reverberi [m3/h]
9,6
Rozmiar opon
9,5 R42
Szerokość toru [m]
1,4 - 2,1
Prześwit [mm]
650
Masa jednostkowa [t]
1,96
Wał odbioru mocy, producent / model
Weasler / AB1, L - 1010mm
Dodatkowe opcje:
Dysze, liczba dysz: 3 (wtrysk)
Komputer, producent / model: ARAG / Bravo 180 (3 sekcje)
Nawigator GPS, producent / model: RAVEN / Cruizer II
Rozwadniacz boczny, l: 20 (z myjką kanistrów)
Zestaw do tankowania

opryskiwacz zaczepiany

KRONOS 3000 18 (model OPK 3000-18)

Ten model opryskiwacza zaczepianego umożliwia przetwarzanie plonów na dużych obszarach z minimalną ilością postojów w celu uzupełnienia płynu roboczego. Niezawodność i łatwość użytkowania to główne cechy tego opryskiwacza.

Zastosowanie opryskiwacza na wolnym powietrzu przy stałym kontakcie z wodą jest przyczyną intensywnego działania korozyjnego na metalowe elementy konstrukcji urządzenia — ramę i belkę polową. Aby zapewnić długą żywotność tych elementów są one piaskowane oraz dodatkowo odporne na korozję dzięki proszkowej powłoce polimerowej.

Oscylacja hydraulicznej belki tłumi wahadłowy mechanizm stabilizujący a specjalny system elementów hydromechanicznych stabilizuje jej położenie.

Znaczący wpływ na niezawodność i trwałość opryskiwacza zapewniają takie elementy układu oprysku jak pompa i rozpylacze. Dlatego ten model opryskiwacza jest wyposażony w najlepsze importowane komponenty: pompę Annovi Reverberi (Włochy) i rozpylacze Lechler (Niemcy).

Wygodę obsługi opryskiwacza zapewniają szerokie możliwości regulacji położenia hydraulicznej belki polowej. Zawieszenie z równoległobokiem z dwoma cylindrami umożliwia bezpośrednie zamontowanie belki hydraulicznej na właściwej wysokości w zakresie od 0,6 m do 1,8 m.

Ponadto, jeśli belka napotka przeszkodę, która odchyli ją od pozycji roboczej, zostanie ona natychmiast przywrócona za pomocą specjalnego urządzenia ochronnego, po pokonaniu przeszkody. Dopuszczalne wartości maksymalnego ugięcia belki wynoszą 15˚ w pionie i 45˚ w poziomie.

Do obróbki dużych powierzchni bez potrzeby tankowania płynu roboczego, umożliwia duża objętość plastikowego zbiornika opryskiwacza - 3000 litrów. Stałe stężenie płynu roboczego w zbiorniku jest wspierane przez zestaw dwóch mieszalników wtryskowych. Dostępny jest specjalny zestaw do płukania zbiornika osobnym zbiornikiem na czystą wodę o pojemności 170 litrów.

Konstrukcja podwozia zapewnia jednostce doskonałą zdolność do jazdy w terenie, a także umożliwia przetwarzanie plonów z dużą prędkością. Przyczyniają się do tego szerokie koła (9.5R42) i prześwit 650 mm. Dodatkową zaletą jest możliwość ciągłego dostosowywania szerokości ścieżki opryskiwacza od 1,4 m do 2,1 m.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram