Opryskiwacz zaczepiany

Kronos 3000 21

Łatwa w użyciu modyfikacja opryskiwacza zaczepianego o wysoce niezawodnej konstrukcji. Skutecznie przetwarza duże obszary dzięki hydraulicznej belce polowej o szerokości roboczej 21 m, której wysokość można regulować w zakresie 0,5-1,8 m.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
21
Robocza wysokość belki polowej [m]
0,6-1,85
Objętość głównego zbiornika, [l]
3000
Wydajność pompy Annovi Reverberi [m3/h]
9,6
Rozmiar opon
9,5 R42
Szerokość toru [m]
1,4 - 2,1
Prześwit [mm]
650
Wał odbioru mocy, producent / model
Weasler / AW 10
Dodatkowe opcje:
Szerokokątny wał napędowy „Weasler” / W21-80

opryskiwacz zaczepiany

KRONOS 3000 21

Opryskiwacz zaczepiany tego modelu ma wiele zalet. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje wysoka niezawodność konstrukcji i wyposażenia, łatwość użytkowania, a także wysoka wydajność przetwarzania plonów.

Wysoka niezawodność konstrukcji i wyposażenia.

Aby metalowa rama belki hydraulicznej i rama miały trwałość i odporność na korozję w warunkach zewnętrznych, zostały one poddane piaskowaniu, a następnie malowaniu proszkowemu.

Ponadto opryskiwacz jest wyposażony w wysoce niezawodny importowany sprzęt znanych na całym świecie producentów: rozpylacze Lechler (Niemcy), a także pompa Annovi Reverberi (Włochy), podzespoły Arag (Włochy).

Łatwość użytkowania.

Szereg cech konstrukcyjnych urządzenia, a także udane rozwiązania inżynieryjne, zapewniają, że jego działanie przebiega sprawnie i bez niepotrzebnej straty czasu i wysiłku. Na przykład jeden z kluczowych elementów urządzenia - belka hydrauliczna - jest wyposażona w specjalny mechanizm, który stabilizuje jej położenie podczas pracy, a także system tłumienia drgań.

Nawet jeśli na drodze opryskiwacza pojawi się przeszkoda, która może prowadzić do odchylenia belki w dowolnej płaszczyźnie (dozwolone jest nie więcej niż 15 stopni od pionu i 45 stopni od poziomu), mechanizm antykolizyjny przywraca ją do poprzedniej pozycji natychmiast po minięciu przeszkody.

Dzięki zawieszeniu równoległobokowemu i dwóm siłownikom hydraulicznym można regulować wysokość, na której belka jest montowana w zakresie 0,5 m - 1,8 m bez zatrzymywania ruchu.

Wysoka wydajność przetwarzania.

Duża długość belki hydraulicznej umożliwia obróbkę plonów w obszarze o szerokości 21m za jednym przejazdem. Ponadto obszar przetwarzania można zwiększyć ze względu na możliwość obróbki z większą prędkością w porównaniu z innymi modelami opryskiwaczy. Taką możliwość zapewnia opryskiwaczowi duży prześwit (650 mm) i koła o dużej średnicy (R42).

Istnieje możliwość dodatkowo rozszerzyć możliwości opryskiwacza, korzystając z dostępnych opcji dodatkowego wyposażenia: komputera pokładowego, rozwadniacza bocznego (z możliwością mycia kanistrów), nawigatora GPS lub markera piankowego.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram