Opryskiwacz zaczepiany

Odyssey 2000 18

Zaletą tego opryskiwacza jest możliwość opryskiwania roślin bez tankowania na dużej powierzchni (pojemność zbiornika - 2000l). Może być również wyposażony w rozwadniacz boczny do przygotowania płynu roboczego bezpośrednio w zbiorniku.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
18
Robocza wysokość belki polowej [m]
0,7–1,85
Objętość głównego zbiornika [l]
2000
Wydajność pompy Annovi Reverberi [l/min]
145
Rozmiar opon
9,5 R32
Prześwit [mm]
550
Masa jednostkowa [t]
1,8
Szerokość toru [m]
1,4 - 2,1
Wał odbioru mocy, producent / model
Weasler / AB1, L=1010mm
Dodatkowe opcje:
- elektroniczna regulacja za pomocą komputera Bravo 180S (3,5,7 sekcji)
- elektroniczna regulacja za pomocą komputera Bravo 400S LT + GPS (7 sekcji automatyczna kontrola wł/wył sekcji)
- elektroniczna regulacja za pomocą komputera Bravo 400S + GPS + SELETRON (automatyczne sterowanie każdą dyszą wł/wył)
- system sterowania ISOBUS
- rozwadniacz boczny (Polmac) 35,42 lub 50l
- pompy (Annovi Reverberi)
- Opony 9,5 R42
- 3 pozycyjna obrotowa głowica do dysz
- dysze ST, ID, IDK, FL
- rozlewacze wężowe do RSM
- samo napełnienie opryskiwacza (przez własną pompę)
- napełnienia opryskiwacza przez szybkozłącza (przez zewnętrzny silnik spalinowy dowolnej mocy)
- mycie głównego zbiornika i systemu zraszania ze zbiornikiem czystej wody na 170l
- oświetlenie belki polowej za pomocą 4 lamp LED lub pod każdą dyszą
- panel sterowania opryskiwaczem
- mechanicznie regulowana stopa podporowa

opryskiwacz zaczepiany

Odyssey 2000 18

Jednostka tego modelu jest idealna do przetwarzania upraw na dużych obszarach, ze względu na duzą objętość zbiornika na płyn roboczy - 2000l.

Ta objętości zbiornika nie spowodowała problemów z utrzymaniem stężenia płynu roboczego na tym samym poziomie, ponieważ zbiornik jest wyposażony w dwa mieszalniki wtryskowe z niezawodnymi końcówkami ceramicznymi. Są one instalowane na dnie zbiornika.

Aby praca z opryskiwaczem była wygodniejsza, można ją opcjonalnie wyposażyć w rozwadniacz boczny, w którym można przygotować płyn roboczy bezpośrednio w zbiorniku.

Aby zwiększyć niezawodność opryskiwacza, w jego konstrukcji zastosowano komponenty najlepszych światowych producentów. Pompa i komputer (opcja) są włoskie, rozpylacze są niemieckie, wał napędowy jest holenderski, a nawigator GPS (opcja) jest amerykański. Nazwy producentów podano poniżej w tabeli ze specyfikacjami technicznymi.

Nie będzie problemu z konfiguracją niektórych parametrów technicznych urządzenia, które mają bezpośredni wpływ na jego wydajność i przepustowość.

Na przykład wysokość belki polowej od poziomu gruntu można płynnie zmieniać bezpośrednio podczas ruchu. Ta funkcja jest zapewniona przez dwa cylindry hydrauliczne i równoległoboczne zawieszenie. Minimalna wysokość to 0,7 m. Maksymalna to 1,85 m.

Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje możliwość ciągłej zmiany szerokości toru opryskiwacza w zakresie 1,4 m - 2,1 m.

Dobra zdolność przełajowa tego modelu została osiągnięta również dzięki temu, że ma znaczny prześwit 550 mm.

Rama i belka hydrauliczna urządzenia wykonane są z elementów odpornych na korozję (metalowe części są piaskowane i malowane proszkowym polimerem). Ponadto konstrukcja przewiduje węzły i elementy niezbędne do tłumienia drgań (układ hydromechaniczny), stabilizacji (mechanizm wahadłowy), powrotu do pozycji roboczej po odchyleniu w płaszczyźnie poziomej w przypadku zderzenia z przeszkodą.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram