Opryskiwacz zaczepiany

Titan 3000 28

Model opryskiwacza zaczepianego Titan 3000 wyposażony jest w belkę hydrauliczną o długości 28 m, której wysokość nad poziomem gruntu można płynnie zmieniać bezpośrednio podczas jazdy w zakresie od 700 do 2300 mm.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej, [wm]
28
Robocza wysokość belki polowej, [m]
0,7–2,3
Objętość głównego zbiornika, [l]
3000
Wydajność pompy Annovi Reverberi, [m3/h]
15
Rozmiar opon
9,5 R48
Prześwit [mm]
0,7
Granice, w których miernik jest regulowany [m]
1.4–2.1
Wał napędowy, producent / model
Weasler / AB4, L - 1210mm
Dysze, liczba opryskiwaczy
3 (wtrysk)
Mikser + urządzenie płuczące do puszek
zainstalowany
Komputer pokładowy/model
ARAG / Bravo 180
Dodatkowe opcje:
Nawigator GPS, producent / model „RAVEN” / „Cruizer II”

opryskiwacz zaczepiany

Titan 3000-28 ACS

Niezawodność i wysoka wydajność, a także prostota i wytrzymałość konstrukcyjna - to cechy wyróżniające ten model. Taka jednostka wytrzyma długo, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

28-metrowa belka hydrauliczna o trójwymiarowej strukturze jest w stanie wytrzymać najbardziej intensywne obciążenia dzięki optymalnemu rozkładowi. Ponieważ elementy ramy i belki są wykonane przy użyciu piaskowania i malowania proszkowego polimeru, mają wysoką odporność na korozję.

Zawieszenie belki ma konstrukcję równoległoboku i jest wyposażone w parę cylindrów hydraulicznych, a także akumulator azotowy. Z tego powodu belka ma płynny skok, a obciążenia dynamiczne powstające podczas pracy opryskiwacza są łagodnie tłumione. Ponadto możliwa jest płynna zmiana wysokości roboczej belki z 700 mm na 2300 mm podczas ruchu opryskiwacza.

Dodatkowo belka ma mechanizm stabilizujący (wahadło), pozwalający jej powrócić do pozycji poziomej, mimo że jednostka uderza w przeszkody, i wyposażony w system (hydromechaniczny), który tłumi drgania występujące w płaszczyźnie pionowej.

Sekcje wzdłuż krawędzi belki mają mechanizm zabezpieczający sprężynę. Dzięki niemu mogą odchylać się do 90 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, jeśli napotkają przeszkodę, a następnie wrócą do pozycji roboczej.

Każda dysza urządzenia jest zamontowana na zespole kolektora ze stali nierdzewnej i ma ochronę na wypadek uszkodzenia belki. Tam, gdzie węże ciśnieniowe mogą się nadmiernie załamać lub uszkodzić, są one zabezpieczone plastikową spiralą.

Aby optymalnie ustawić środek ciężkości opryskiwacza, zbiornik czystej wody został umieszczony na dole z przodu. Można napełnić ten pojemnik na różne sposoby: za pomocą wlewu, za pomocą szybkozłącza od cysterny, a także za pomocą pompy, w którą do tego celu jest wyposażony opryskiwacz (w tym przypadku używana jest specjalna tuleja i filtr).

System płukania urządzenia umożliwia płukanie pompy, systemu natryskowego, rozwadniacza do przygotowania płynu roboczego i głównego zbiornika czystej wody. Aby skutecznie wypłukać powierzchnie wewnątrz zbiornika, wykorzystuje się parę obrotowych dysz o dużym ciśnieniu.

Aby uniknąć spadku stężenia roztworu w zbiorniku zamontowano tam dwa mieszadła z końcówkami ceramicznymi.

Opryskiwacz może wykonywać swoje zadanie przy wyższych prędkościach dzięki kołom o dużej średnicy (R48) i wysokości jazdy 0,7 m.

Pompa jednostkowa została wyprodukowana przez Annovi Reverberi (Włochy), elementy komunikacyjne - Arag (Włochy), a rozpylacze - Lechler (Niemcy). Wszystkie te firmy przodują w dziedzinie produkcji wysokiej jakości komponentów do maszyn rolniczych. Zastosowanie ich produktów w konstrukcji opryskiwacza jest kluczem do niezawodności jego działania i zwiększonej wydajności wykorzystania nawozów.
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram