Opryskiwacze ciągane 
w kategorii opryskiwacze polowe

Poprzez kontakt z Klientem jesteśmy w stanie najlepiej omówić ofertę!

Skontaktuj się z nami

Opryskiwacze ciągane - opryskiwacze polowe

ODYSSEY

Seria opryskiwaczy polowych przyczepianych ODYSSEY jest zaprojektowana dla efektywnej pracy na powierzchni 1500 hektarach na sezon. Charakterystyczną cechą maszyn ODYSSEY jest płaska belka, która sprawia, że opryskiwacze tej serii są lekkie, bowiem nie potrzebują dużej mocy ciągnika.
Zobacz maszynę

KRONOS

Seria opryskiwaczy polowych przyczepianych KRONOS jest zaprojektowana dla efektywnej pracy na powierzchni 2500 hektarach na sezon. Charakterystyczną cechą maszyn KRONOS jest wolumetryczna belka, która sprawia, że opryskiwacze tej serii są lekkie i sztywne jednocześnie.
Zobacz maszynę

TITAN

Seria opryskiwaczy polowych przyczepianych TITAN jest zaprojektowana dla efektywnej pracy na powierzchni 3500 hektarach na sezon. Charakterystyczną cechą maszyn TITAN jest powiększony zbiornik oraz przystosowana do pracy na pochylonym terenie belka robocza.
Zobacz maszynę

TITAN PRO

Seria opryskiwaczy polowych przyczepianych TITAN PRO jest zaprojektowana dla efektywnej pracy na powierzchni 4200 hektarach na sezon. Charakterystyczną cechą maszyn TITAN PRO jest zbiornik o opływowej formie i powiększonej pojemności oraz belka z profilu giętego która sprawia, że opryskiwacze tej serii są lekkie i sztywne jednocześnie.
Zobacz maszynę

ATLANT

Seria opryskiwaczy polowych przyczepianych ATLANT jest zaprojektowana dla efektywnej pracy na powierzchni 5000 hektarach na sezon. Charakterystyczną cechą maszyn ATLANT jest największy zbiornik w ofercie, profesjonalne bogate wyposażenie i najlepsza stabilizacja spośród wszystkich serii. 
Zobacz maszynę
Jesteśmy producentem i importerem, zatem zajmujemy się głównie sprzedażą precyzyjnych maszyn rolniczych.

Wyróżniające w firmie BOGUSLAV jest niezawodnośc, wytrzymałość, a przy tym dobra cena. Serwis zapewnia szybką reakcję, magazyn jest wyposażony w części od najlepszych dostawców z długoletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do rynku oraz zdrowej konkurencji.
Kontakty

Adres prawny: ul. Stanisława Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów

Adres parku maszyn: ul. Zaczernie 953, 36-062 Rzeszów

Telefon: (+48) 888 441 114

E-mail: info@boguslav.com.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 8:00 - 16:00

Polityka prywatności