serwis maszyn rolniczych

Błyskawiczny serwis 24H

Maszyny rolnicze to specyficzny produkt poddawany intensywnej eksploatacji. Mimo wysokiej jakości i adaptacji maszyn do zróżnicowanych warunków pracy, istnieje szansa usterki. W zależności od skali uszkodzenia, mogą być konieczne drobne naprawy lub wymiana poszczególnych części. Aby skrócić ten proces naszym Klientom, BOGUSLAV Group Agro oferuje profesjonalne usługi serwisowe dla sprzedawanych przez nas maszyn.

Do 24h po otrzymaniu zgłoszenia, nasz serwis zostanie skierowany na naprawę do Państwa gospodarstwa, a także zostanie zdiagnozowany główny problem. Dotyczy to nie tylko przeglądów gwarancyjnych, ale i pogwarancyjnych. Serwis obejmuje opryskiwacze, przyczepy rolnicze, hedery i brony, a także inne maszyny rolnicze z naszej oferty.

Gdy potrzebujesz pomocy, wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz kontaktowy, ewentualnie skontaktować się z działem serwisu.

Zgłoś usterkę

  Poprzez kontakt z Klientem jesteśmy w stanie najlepiej omówić ofertę!

  Skontaktuj się z nami
  Jesteśmy producentem i importerem, zatem zajmujemy się głównie sprzedażą precyzyjnych maszyn rolniczych.

  Wyróżniające w firmie BOGUSLAV jest niezawodnośc, wytrzymałość, a przy tym dobra cena. Serwis zapewnia szybką reakcję, magazyn jest wyposażony w części od najlepszych dostawców z długoletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do rynku oraz zdrowej konkurencji.
  Kontakty

  Adres prawny: ul. Stanisława Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów

  Adres parku maszyn: ul. Zaczernie 953, 36-062 Rzeszów

  Telefon: (+48) 888 441 114

  E-mail: info@boguslav.com.pl

  Godziny pracy: pon.-pt. 8:00 - 16:00

  Polityka prywatności