PALAZ Trailers

Nowe przyczepy rolnicze PALAZ

Największy producent przyczep rolniczych w Turcji wkracza na rynek Polski z innowacyjnymi przyczepami. Zaopatrz swoje gospodarstwo w sprawdzony sprzęt, o ciekawym designie od ręki lub za pomocą bezkonkurencyjnej oferty finansowania fabrycznego. Zajrzyj do naszej korzystnej oferty przyczep Palaz i znajdź przyczepę dla siebie.

PALAZ Trailers - to połączenie zaufania, jakości i dizajnu.

Widać to po oferowanych produktach dzięki zapewnieniu wysokiej precyzji kontroli na każdym etapie. W ten sposób podpis Palaz mówi sam za siebie w sektorze:

"Jesteśmy pewni naszej jakości, ponieważ sami przeprowadzamy wszystkie procesy. Jesteśmy dumni z obsługi naszej globalnej sieci na 4 kontynentach... Obsługujemy naszą sieć za pomocą 2 nowoczesnych fabryk, obie produkujące różne linie produktów. Synchronizacja obu fabryk, nasze profesjonalne podejście do sprzedaży "przed" i "po" oraz innowacyjna strategia produkcji są przyczyną naszego sukcesu. Nasza szeroka sieć partnerska i tysiące zadowolonych klientów są tego dowodem."

Wywrotki burtowe są uniwersalne. Zapewniają możliwość przewozu różnorodnych materiałów, a wygodny, trzystronny wywrót pozwala na zrównoważony wyładunek. Warto też zwrócić uwagę na stylową konfigurację i profesjonalną jakość wykonania.

  • ładowność: 3,500kg - 24,000kg
  • pojemność: 2,3m3 - 25,8m3
  • osie: jedna, dwie, tandem, trzy

Przyczepa, dzięki zwiększonej ładowności, sprawdza się podczas pracy w ciężkich warunkach. Sprzyjającymi zaletami jest stabilność i równowaga podczas transportu. Warto zwrócić uwagę na stylową konfigurację i profesjonalną jakość wykonania.

  • ładowność: 5,000kg - 28,000kg
  • pojemność: 6,3m3 - 33,1m3
  • osie: jedna, tandem, tridem

Poprzez kontakt z Klientem jesteśmy w stanie najlepiej omówić ofertę!

Skontaktuj się z nami
Jesteśmy producentem i importerem, zatem zajmujemy się głównie sprzedażą precyzyjnych maszyn rolniczych.

Wyróżniające w firmie BOGUSLAV jest niezawodnośc, wytrzymałość, a przy tym dobra cena. Serwis zapewnia szybką reakcję, magazyn jest wyposażony w części od najlepszych dostawców z długoletnim doświadczeniem. Dostosowujemy się do rynku oraz zdrowej konkurencji.
Kontakty

Adres prawny: ul. Stanisława Trembeckiego 11A, 35-234 Rzeszów

Adres parku maszyn: ul. Zaczernie 953, 36-062 Rzeszów

Telefon: (+48) 888 441 114

E-mail: info@boguslav.com.pl

Godziny pracy: pon.-pt. 8:00 - 16:00

Polityka prywatności