Opryskiwacz SAMOJEZDNy

Ibis 3000 28

Ibis 3000 28 to model z bardzo szeroką belką hydrauliczną (28 m), pięcioma rozstawami kół, przestronnym zbiornikiem (3150 litrów) i wysokością jazdy 1,8 m, która pozwala przetwarzać uprawy związane z kwestiami technicznymi.
Galeria:
Dane techniczne:
Szerokość belki polowej [m]
28
Robocza wysokość belki polowej, [m]
0,8 - 2,7
Objętość głównego zbiornika, [l]
3150
Moc silnika wysokoprężnego [km]
145
Prędkość [km/h]
max 36
Rozmiar opon
11,2R42
Prześwit [mm]
1800
Kroki regulowanego rozstawu [mm]
2250–2500–2700–2800–3000
Masa jednostkowa [t]
6,1
Długość [mm]
6800
Promień skrętu [m]
5,2
Dodatkowe opcje:
Nawigator GPS, producent / model „RAVEN” / „Cruizer II”
Mechaniczny autopilot firmy „Raven” (model „SmartSteer”)

opryskiwacz samojezdny

Ibis 3000 28

Szybkość i zwrotność to tylko dwie z wielu zalet tego opryskiwacza, który ma również duży prześwit (1800 mm), a także pięć kroków miernika. Wszystkie powyższe pozwalają przypisać urządzenie do kategorii opryskiwaczy, za pomocą których można przetwarzać uprawy zwane technicznymi (np. Kukurydza).

Każda z części wchodzących w skład podwozia jednostki pomaga zapewnić niezawodne działanie, jej żywotność jest długa, a przetwarzanie odbywa się z maksymalną wydajnością.

Skrzynia biegów ma hydrauliczny napęd na tylne koła. Zapewnia płynną zmianę prędkości. Dodatkowo opryskiwacz może być wyposażony w napęd na cztery koła. Producenci wysokiej jakości elementów przekładni to Poclain Hydraulics and Sauer.

Zawieszki opisanej techniki, zarówno z przodu, jak i z tyłu, są hydropneumatyczne i niezależne. Ta funkcja umożliwia rozpylanie z prędkością do 20 km / h. Ta prędkość wymaga niezawodnych i stabilnych amortyzatorów. Są wyposażone w potężne elementy magazynujące energię wypełnione azotem.

Ponieważ urządzenie jest samobieżne, jego konstrukcja obejmuje własną elektrownię: silnik Diesla Perkins. Jest to wysoce niezawodna instalacja o mocy 145 KM. Stężenie niebezpiecznych emisji w spalinach silnika mieści się w granicach dopuszczonych przez eko-normę EURO 3.

Operator opryskiwacza będzie pracował w wyjątkowo wygodnej kabinie. Zapewnia obecność wygodnego siedzenia z pneumatyczną regulacją, klimatyzacją, filtrem węglowym. Ogólny układ kabiny i położenie fotela gwarantują operatorowi panoramiczny widok. Aby ułatwić opryskiwanie roślin i jak najłatwiejsze monitorowanie ich właściwości, urządzenie jest wyposażone w komputer Bravo 180 zainstalowany w kabinie.

Pojemność roztworu roboczego ma objętość 3 metrów sześciennych. Materiał, z którego jest wykonany, to włókno szklane. Długość belki hydraulicznej wynosi 28 000 mm. Jest spawana z części metalowych poddanych obróbce antykorozyjnej (piaskowanie) i malowaniu proszkowemu.

Stabilne położenie belki podczas obróbki zapewnia mechanizm wahadłowy. Odległość od podłoża (w granicach 800 mm - 2700 mm) można zmieniać w drodze. Ta funkcja jest zapewniona przez dwa cylindry hydrauliczne i równoległoboczne zawieszenie. Podczas przechodzenia przez jakąkolwiek przeszkodę belka może odchylać się pod kątem do 45 ° w płaszczyźnie poziomej. Po przejściu przeszkody ze specjalnym mechanizmem zostanie ona przywrócona do pierwotnej pozycji.

Na życzenie klienta opryskiwacz może być wyposażony w nawigator GPS „Raven” (model „Cruizer II”).
Zapraszamy do kontaktu
Jeśli cenisz sobie jakość wykonania oraz bogatą funkcjonalność Twoich jednostek rolniczych, firma Boguslav zaprasza do kontaktu.
Nasi Partnerzy
envelope-oplay-circle-omap-markerphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram